Велики Зигфилд

С Википедије, слободне енциклопедије
Велики Зигфилд
Great-Ziegfeld-1936-Poster.jpg
Филмски постер
РежијаРоберт З. Ленард
СценариоВилијам Ентони Макгвајер
ПродуцентХант Стромберг
Главне улогеВилијам Пауел
Мирна Лој
Луиз Рајнер
МузикаВолтер Доналдсон
Артур Ланг
Продуцентска
кућа
MGM
Година1936.
Трајање176 минута
ЗемљаСАД
Језикенглески
IMDb веза

Велики Зигфилд (енгл. The Great Ziegfeld) је амерички филм из 1936. који је режирао Роберт З. Ленард. Главне улоге играју: Вилијам Пауел, Мирна Лој и Луиз Рајнер.


Улоге[уреди | уреди извор]

Глумац Улога
Вилијам Пауел Флоренц Зигфилд млађи
Мирна Лој Били Берк
Луиз Рајнер Ана Хелд
Френк Морган Џек Билингс
Фани Брајс себе
Вирџинија Брус Одри Дејн
Реј Болџер себе
Нет Пендлтон Јуџин Сандоу

Спољашње везе[уреди | уреди извор]