Град греха: Убиства вредна

С Википедије, слободне енциклопедије
Град греха: Убиства вредна
Филмски постер
Изворни насловSin City: A Dame to Kill For
РежијаРоберт Родригез
Френк Милер
СценариоФренк Милер
Главне улогеЏесика Алба
Ева Грен
Џош Бролин
МузикаРоберт Родригез
СниматељРоберт Родригез
МонтажаРоберт Родригез
Година2014.
Трајање102 минута
ЗемљаСАД
Језикенглески
Буџет65 милиона долара[1]
Зарада38 милиона долара[1]
Претходни
Веб-сајтsincity-2.com
IMDb веза

Град греха: Убиства вредна (енгл. Sin City: A Dame to Kill For) амерички је криминалистички трилер, наставак филма Град греха из 2005. Режију потписују Роберт Родригез и Френк Милер, аутор стрипа по коме је филм снимљен.

Улоге[уреди | уреди извор]

Глумац Улога
Џесика Алба Ненси Калахан
Пауерс Бут Сенатор Рорк
Џош Бролин Двајт Макарти
Џејми Чанг Михо
Џад Чиколела Либовиц
Мартон Чокаш Дејмијан Лорд
Росарио Досон Гејл
Џулија Гарнер Марси
Џозеф Гордон-Левит Џони
Мики Рорк Марв
Ева Грен Ава Лорд
Денис Хејзберт Манут
Стејси Кич Воленквист
Џејми Кинг Голди и Венди
Лејди Гага Берта
Реј Лиота Џои
Алекса Вега Гилда
Кристофер Лојд Џулијан
Кристофер Мелони Морт
Кристал Макахил
Џереми Пивен Боб
Џуно Темпл Сали
Брус Вилис Џон Хартиган

Извори[уреди | уреди извор]

Спољашње везе[уреди | уреди извор]