Окланд класик 2011 — парови

С Википедије, слободне енциклопедије
Окланд класик лого 2011.JPG
Победнице Квета Пешке (лево) 17. ВТА титула и Катарина Среботник (десно) 24. ВТА титула у игри парова

Учествовало је 16 парова, са такмичаркама из 19 земаља. Прошлогодишње победнице Кара Блек из Зимбабвеа и Лајзел Хјубер из САД нису браниле титулу.

Победнице 2011. биле су Чехиња Квета Пешке и Словенка Катарина Среботник

Један новозеландски пар добио је специјалну позивницу организатора за главни жреб турнира (WC):

Емили Фанинг  Нови Зеланд

Списак носилаца[уреди | уреди извор]

Број Играчица Резултат
1 Квета Пешке Чешка
Катарина Среботник Словенија (11)
Победнице Софија Арвидсон Шведска
М. Ераковић Нови Зеланд
2 Натали Грандин Јужноафричка Република
Владимира Ухлиржова Чешка (101)
четвртфинале Софија Арвидсон Шведска
М. Ераковић Нови Зеланд
3 Сања Мирза Индија
Рената Ворачова Чешка (112)
полуфинале Квета Пешке Чешка
Катарина Среботник Словенија
4 Лига Декмијере Летонија
Ана Лена Гренефелд Немачка (144)
четвртфинале Ализе Корне Француска
Едина Галовиц-Хал Румунија
  • Број у загради озвачава пласман на ВТА ранг листи од 27. децембра 2010.

Резултати[уреди | уреди извор]

Прво коло Четвртфинале Полуфинале Финале
1 Чешка К. Пешке
Словенија К. Среботник
6 6  
  Тајланд N Lertcheewakarn
Јапан А. Накамура
3 2   1 Чешка К. Пешке
Словенија К. Среботник
6 6  
  Аргентина М. Иригојен
Аргентина Ф. Молинеро
68 4     Јапан К. Нара
Уједињено Краљевство Х. Вотсон
2 1  
  Јапан К. Нара
Уједињено Краљевство H Watson
7 6   1 Чешка К. Пешке
Словенија К. Среботник
6 6  
3 Индија С. Мирза
Чешка Р. Ворачова
6 6   3 Индија С. Мирза
Чешка Р. Ворачова
1 1  
  Уједињено Краљевство С. Борвел
Канада М-Е Пелетјер
3 4   3 Индија С. Мирза
Чешка Р. Ворачова
6 7  
WC Нови Зеланд L Beattie
Нови Зеланд Е. Фанинг
3 2     Шведска Ј. Ларсон
Немачка Ј. Вер
2 64  
  Шведска Ј. Ларсон
Немачка Ј. Вер
6 6   1 Чешка К. Пешке
Словенија К. Среботник
6 6  
  Шпанија Л. Домингез Лино
Шпанија С Солер Еспиноза
4 5     Шведска С. Арвидсон
Нови Зеланд М. Ераковић
3 0  
  Француска А. Корне
Румунија Е. Галовиц- Хал
6 7     Француска А. Корне
Румунија Е. Галовиц- Хал
6 6  
  Чешка Е. Бринерова
Уједињено Краљевство Ен Киотавонг
5 6 [8] 4 Летонија Л. Декмијере
Немачка А-Л. Гренефелд
4 2  
4 Летонија Л. Декмијере
Немачка А-Л. Гренефелд
7 4 [10]   ФранцускаА. Корне
Румунија Е. Галовиц- Хал
3 1  
  Шведска С. Арвидсон
Нови Зеланд М. Ераковић
6 6   Шведска С. Арвидсон
Нови Зеланд М. Ераковић
6 6  
  Румунија С. Халеп
Аустрија Т. Пасек
2 1     Шведска С. Арвидсон
Нови Зеланд М. Ераковић
7 6  
  Италија К. Дентони
Румунија Л. Унгур
3 4   2 Н Грандин
Чешка В. Ухлиржова
66 3  
2 Јужноафричка Република Н Грандин
Чешка В. Ухлиржова
6 6  

Види још[уреди | уреди извор]

Спољашње везе[уреди | уреди извор]