Отворено првенство Француске у тенису 2011 — мешовити парови

Из Википедије, слободне енциклопедије
Иди на навигацију Иди на претрагу

Титулу су бранили Катарина Среботник и Ненад Зимоњић.

Титулу су освојили Аустралија Кејси Делаква и Сједињене Америчке Државе Скот Липски победивши у финалу браниоце титуле Словенија Катарину Среботник и Србија Ненада Зимоњића са 7-6(6), 4-6, 10-7.

Списак носилаца[уреди]

Жреб[уреди]

Легенда

Финале[уреди]

Четвртфинале Полуфинале Финале
               
1 Словенија К. Среботник
Србија Н. Зимоњић
7 6
7 Чешка И. Бенешова
Индија Л. Паес
63 3
1 Словенија К. Среботник
Србија Н. Зимоњић
7 7
  Русија Н. Петрова
Уједињено Краљевство Џ. Мари
64 65
  Русија Н. Петрова
Уједињено Краљевство Џ. Мари
5 6 10
  Русија Ј. Макарова
Бразил Б. Соарес
7 3 7
1 Словенија К. Среботник
Србија Н. Зимоњић
66 6 7
  Аустралија К. Делаква
Сједињене Америчке Државе С. Липски
7 4 10
  Аустралија Р. Стубс
Бразил M. Мело
65 4  
  Аустралија J. Гајдошова
Бразил T. Белучи
7 6  
  Аустралија J. Гајдошова
Бразил T. Белучи
65 6 12
  Аустралија К. Делаква
Сједињене Америчке Државе С. Липски
7 2 14
Alt Чешка В. Ухлиржова
Словачка M. Мертињак
64 66
  Аустралија К. Делаква
Сједињене Америчке Државе С. Липски
7 7  

Горња половина[уреди]

1. коло 2. коло Четвртфинале Полуфинале
1 Словенија К. Среботник
Србија Н. Зимоњић
6 6  
  Естонија К. Канепи
Шведска Р. Линдстет
3 2   1 Словенија К. Среботник
Србија Н. Зимоњић
6 6  
WC Француска В. Разано
Белгија Д. Норман
6 4 10 WC Француска В. Разано
Белгија Д. Норман
3 1  
WC Француска Ж. Коин
Француска Н. Маи
4 6 4 1 Словенија К. Среботник
Србија Н. Зимоњић
7 6  
  Индија С. Мирза
Индија Р. Бопана
64 62   7 Чешка И. Бенешова
Индија Л. Паес
63 3  
  Кинески Тајпеј Ч.-ј. Чуанг
Пољска M. Матковски
7 7     Кинески Тајпеј Ч.-ј. Чуанг
Пољска M. Матковски
4 61  
WC Француска А. Резе
Бугарска Г. Димитров
3 1   7 Чешка И. Бенешова
Индија Л. Паес
6 7  
7 Чешка И. Бенешова
Индија Л. Паес
6 6   1 Словенија К. Среботник
Србија Н. Зимоњић
7 7  
4 Русија Е. Веснина
Белорусија M. Мирни
65 6 10   Русија Н. Петрова
Уједињено Краљевство Џ. Мари
64 65  
  Кинески Тајпеј С.-в. Хсие
Пољска M. Фирстенберг
7 4 7 4 Русија Е. Веснина
Белорусија M. Мирни
3 6 11
  Русија Н. Петрова
Уједињено Краљевство Џ. Мари
7 6     Русија Н. Петрова
Уједињено Краљевство Џ. Мари
6 4 13
  Сједињене Америчке Државе М. Шонеси
Израел А. Рам
61 4     Русија Н. Петрова
Уједињено Краљевство Џ. Мари
5 6 10
Alt Русија А. Кудрајцева
Холандски Антили Ж. Ж. Рожер
3 5     Русија Ј. Макарова
Бразил Б. Соарес
7 3 7
  Шпанија А. Медина Гаригес
Шпанија М. Лопез
6 7     Шпанија А. Медина Гаригес
Шпанија М. Лопез
63 2  
  Русија Ј. Макарова
Бразил Б. Соарес
6 6     Русија Ј. Макарова
Бразил Б. Соарес
7 6  
8 Сједињене Америчке Државе Л. Рејмонд
Аустрија О. Марач
2 3  

Доња половина[уреди]

1. коло 2. коло Четвртфинале Полуфинале
5 Кина Ђ. Женг
Индија M. Бупати
63 6 10
  Чешка П. Квитова
Украјина С. Стаховски
7 0 8 5 Кина Ђ. Женг
Индија M. Бупати
6 3 7
Alt Чешка К. Закопалова
Чешка Ф. Чермак
4 3     Аустралија Р. Стубс
Бразил M. Мело
4 6 10
  Аустралија Р. Стубс
Бразил M. Мело
6 6     Аустралија Р. Стубс
Бразил M. Мело
65 4  
  Аустралија J. Гајдошова
Бразил T. Белучи
7 5 10   Аустралија J. Гајдошова
Бразил T. Белучи
7 6  
WC Француска A. Корне
Француска Ж. Симон
5 7 1   Аустралија J. Гајдошова
Бразил T. Белучи
6 6  
Alt Румунија А. Дулгеру
Шпанија Д. Мареро
6 2   3 Чешка K. Пешке
Пакистан А.ул Х. Куреши
4 4  
3 Чешка K. Пешке
Пакистан А.ул Х. Куреши
7 64     Аустралија J. Гајдошова
Бразил T. Белучи
65 6 12
6 Сједињене Америчке Државе Л. Хубер
Јужноафричка Република В. Муди
62 68     Аустралија К. Делаква
Сједињене Америчке Државе С. Липски
7 2 14
Alt Чешка В. Ухлиржова
Словачка M. Мертињак
7 7   Alt Чешка В. Ухлиржова
Словачка M. Мертињак
6 6  
  Чешка Б. Захлавова-Стрицова
Румунија О. Текау
6 7     Чешка Б. Захлавова-Стрицова
Румунија О. Текау
3 2  
  Италија Ф. Пенета
Италија П. Стараче
4 5   Alt Чешка В. Ухлиржова
Словачка M. Мертињак
64 66  
  Аустралија A. Родионова
Бахаме M. Ноулс
69 5     Аустралија К. Делаква
Сједињене Америчке Државе С. Липски
7 7  
  Аустралија К. Делаква
Сједињене Америчке Државе С. Липски
7 7     Аустралија К. Делаква
Сједињене Америчке Државе С. Липски
6 2 10
  Кинески Тајпеј Ј.-j. Чан
Сједињене Америчке Државе E. Буторац
3 6 12   Кинески Тајпеј Ј.-j. Чан
Сједињене Америчке Државе E. Буторац
3 6 6
2 Сједињене Америчке Државе В. Кинг
Канада Д. Нестор
6 3 10

Види још[уреди]

Спољашње везе[уреди]