Доњи Бараћи — разлика између измена

Пређи на навигацију Пређи на претрагу
117 бајтова уклоњено ,  пре 10 година
м
Исправка координата и извора
м (Исправка <references/> у {{напомене}})
м (Исправка координата и извора)
|ентитет=Република Српска
|општина=Мркоњић Град
 
|географска_ширина=44° 19′ 19" СГШ
|географска_дужина=16° 56′ 16" ИГД
|надм висина=
|популација=524
==Референце==
 
{{извори}}
{{напомене}}
 
{{Општина Мркоњић Град}}
1.572.075

измена

Мени за навигацију