Пређи на садржај

Светско првенство у фудбалу 2010 — Група Ф — разлика између измена

|стадион=[[Стадион Фри стејт]], [[Блумфонтејн]]
|резултат=3:2
|извештај=[http://www.fifa.com/worldcup/matches/round=249722/match=300061480/report.html (извештај)]
|извештај=
|тим2={{рпф|ИТА}}
|голови2=[[Антонио Ди Натале|Ди Натале]] {{гол|81}} <br>[[Фабио Кваљарела|Кваљарела]] {{гол|90+2}}
|стадион=[[Кока-кола парк|Елис парк]], [[Јоханесбург]]
|гледалаца=53.412
|судија=Хауард Веб {{зас|ЕНГ}}
}}