Разговор:Светлост

Из Википедије, слободне енциклопедије
Иди на навигацију Иди на претрагу

Коментар чланка страната ви е солидна за широке народне масе[уреди]

--77.28.125.75 (разговор) 21:07, 27. април 2013. (CEST)Страната ви е народна и сосема солидна, понуденото е знаење т.е. наука.