Разговор с корисником:Stefanpnc

Садржај странице није подржан на другим језицима
С Википедије, слободне енциклопедије
Поздрав, Stefanpnc. Добро дошли на Википедију на српском језику!
Здраво, Stefanpnc. Хвала на учешћу у пројекту. Надамо се да ћете уживати у сарадњи и да ће вам боравак с нама бити пријатан.
Википедија на српском језику је слободна енциклопедија која је настала 2003. године. Од тада смо успоставили различита правила у нашој заједници. Одвојите мало времена и прочитајте следеће теме, пре него што почнете да уређујете Википедију.
Пет стубова Википедије
Шта је Википедија?
Помоћ
Општи приручник за уређивање Википедије
Упутства
Брзо научите да правите измене, корак по корак
Песак
За увежбавање рада на Википедији
Основни курс
Тражи персонализовану помоћ при првим покушајима
Научите како се уређује страница
Водич за уређивање страница
Ствари које не би требало да радите
Сажетак најучесталијих грешака које треба избегавати
Најчешће постављана питања
Питања која многи постављају
Правила Википедије
Правила и смернице које је усвојила заједница
Трг
Место где можете питати друге википедијанце
Дугме за аутоматски потпис
Дугме за аутоматски потпис

Потписујте се на страницама за разговор помоћу четири тилде (~~~~) или кликом на дугме које се налази изнад уређивачког прозора — тиме додајете ваше корисничко име, тренутно време и датум. Такође, немојте се потписивати у чланцима.

Пре него што почнете с уређивањем чланака, прочитајте важне напомене о писању српским језиком на Википедији.

Чланци на Википедији на српском језику могу се потпуно равноправно уређивати ћирилицом и латиницом, екавицом и ијекавицом, али није дозвољено мешање писама нити изговора у истом чланку. Измене латиницом у ћириличком тексту (и обрнуто) и измене „osisanom” латиницом, односно ASCII-јем, биће уклоњене без одлагања.

Надамо се да ћете уживати са нама доприносећи Википедији и да ћете постати њен стални корисник. Уколико имате било каква питања, слободно се обратите мени или другим уредницима на некој од страница на Тргу. Још једном, добро дошли на Википедију, пројекат слободне енциклопедије. Срећан рад!

Стефан Р. Панић[уреди извор]

Стефан Р. Панић (Пирот, 13.октобар 1983.) је редовни професор Универзитета и истраживач из области теорије телекомуникација и теорије информација.

Докторирао је на Електронском факултету Универзитета у Нишу, 2010. године под менторством проф.др. Михајла Стефановића.

Након избора за ванредног професора, усавршавао је своја знања на постдокторским студијама на Томском Политехничком Универзитету у Томску,Руска федерација.

У звање редовног професора изабран је 2020. године.

Обављао је низ одговорних фунција и био члан разних стручних комисија и већа на Природно-математичком факултету Универзитета у Приштини, као и самом Универзитету у Приштини.

Предмет истраживања проф. Панића представља развој метода и алгоритама за унапређење перформанси преноса дигиталних сигнала.

Stefane, Vi ste napravili kategoriju na Vikipediji sa Vašim imenom a ne članak. To će se svakako ukloniti sa Vikipedije. Ukucajte članak koji želite da napišete u pretrazi a zatim kliknete na Направите страницу. Ovde je objašnjeno kako da počnete pisanje članka od nule. Kategorije u članku se stavljaju i grupišu tek na kraju pisanja članka. Takoše, ako želite da povežete neku reč sa već postojećim člankom, ne lepite ceo link u toj reči već koristite ovo: [[|]]. Levo od crte se kuca naziv članka gde ta reč treba da odvede a levo reč koja će se videti u članku. Ako ne možete da se snađete i imate problema i dalje sa pisanjem članaka, slobodno mi pišite na stranici za razgovor. Pozdrav od zemljakinje Vilena66 (разговор) 16:22, 14. октобар 2021. (CEST)[одговори]

Hvala Vam.
Probaću ovih dana da postavim i članke o profesorima Univerziteta, Mihajlu Č. Stefanoviću i pokojnom Dimitriju Č. Stefanoviću, doajenima nauke Elektronskog fakulteta u Nišu.
Srdačan pozdrav
prof. Panić Stefanpnc (разговор) 17:25, 14. октобар 2021. (CEST)[одговори]