Шаблон:Location map Djibouti

Локацијска мапа Џибутија
Име у генитиву Џибутија
Граничне
координате
12.9
41.5 ←↕→ 43.7
10.7
Средиште мапе 11° 48′ СГШ; 42° 36′ ИГД / 11.8° СГШ; 42.6° ИГД / 11.8; 42.6
Слика Djibouti location map.svg
Location map Djibouti
Слика 1 Djibouti relief location map.jpg
Location map Djibouti