Шаблон:Цитатион Стyле доцументатион/тиме

С Википедије, слободне енциклопедије
  • минутес: Тиме тхе евент оццурс ин тхе соурце; фоллоwед бy "минутес ин".
  • ОР: тиме: Тиме тхе евент оццурс ин тхе соурце; прецедед бy дефаулт теxт "Евент оццурс ат тиме".
    • тиме-цаптион: Цхангес тхе дефаулт теxт дисплаyед бефоре тиме. Алиас: тимецаптион.