Пређи на садржај

Афера за памћење

С Википедије, слободне енциклопедије
An Affair to Remember
Филмски постер
РежијаЛио Макари
СценариоЛио Макари
Милдред Крам
ПродуцентЛио Макари
Џери Волд
Главне улогеКери Грант
Дебора Кер
Ричард Денинг
Продуцентска
кућа
20th Century Fox
Година1957.
Трајање119 минута
Језикенглески
IMDb веза

Афера за памћење је амерички филм режисера Лија Макарија, у коме главне улоге играју: Кери Грант и Дебора Кер.

Улоге[уреди | уреди извор]

Глумац Улога
Кери Грант Ники Феранте
Дебора Кер Тери Маки
Ричард Денинг Кенет Бредли
Нива Патерсон Лоис Кларк
Катлин Несбит бака Janou
Роберт К. Луис Он - најављивач
Чарлс Вотс Нед Хатавеј
Фортунио Бананова Курбе

Спољашње везе[уреди | уреди извор]