Вишезначна одредница

Фелден

Из Википедије, слободне енциклопедије

Фелден може бити:

  • Фелден (Филс), општина у округу Ландсхут, у њемачкој покрајини Баварска.
  • Фелден (Пегниц), град у округу Нирнбергер Ланд, у њемачкој покрајини Баварска.