Пређи на садржај

Малколм у средини — разлика између измена

(Нова страница: {{Телевизијска емисија | име = Малколм у средини | слика = Malcolm in the Middle.jpg | опис_слике = ''Лого сер…)
 
 
|-
|Џејмс и Лукас Родригез || Џејми
|-
|[[Еми Колигадо]] || Пијама Тананахакна
|-
|[[Еван Метју Коен]] || Лојд
|-
|[[Кајл Саливан]] || Дабни
|-
|[[Данијел вон Барген]] || Едвин Спенглер
|-
|[[Крис Ајгеман]] || Лајонел Херкабе
|-
|[[Кенет Марс]] || Ото Манкусер
|-
|[[Миген Феј]] || Гречен Манкусер
|-
|}