Отворено првенство Синсинатија 1970 — мушкарци појединачно

Из Википедије, слободне енциклопедије
Иди на навигацију Иди на претрагу

Кен Роузвол је освојио турнир. У финалу је победио Клифа Ричија резултатом 7:9, 9:7, 8:6.


Носиоци[уреди]

  1. Аустралија Кен Роузвол (победник)
  2. Сједињене Америчке Државе Клиф Ричи (финалиста)
  3. Румунија Илије Настасе (полуфинале)
  4. Чехословачка Јан Кодеш (полуфинале)
  5. Социјалистичка Федеративна Република Југославија Жељко Франуловић (друго коло)
  6. Румунија Јон Циријак (четвртфинале)
  7. Сједињене Америчке Државе Стен Смит (четвртфинале)
  8. Сједињене Америчке Државе Кларк Гребнер (четвртфинале)
  1. Јужноафричка Република Боб Хјуит (четвртфинале)
  2. Аустралија Дик Крили (прво коло)
  3. Француска Жорж Говен (треће коло)
  4. Канада Мајк Белкин (прво коло)
  5. Мексико Хоакин Лојо-Мајо (друго коло)
  6. Чиле Хаиме Фиљол (треће коло)
  7. Еквадор Панчо Гузман (прво коло)
  8. Аустралија Боб Кармајкл (треће коло)

Жреб[уреди]

Легенда


Финала[уреди]

Полуфинале Финале
          
2 Сједињене Америчке Државе Клиф Ричи 6 4 6
4 Чехословачка Јан Кодеш 0 6 2
2 Сједињене Америчке Државе Клиф Ричи 9 7 6
1 Аустралија Кен Роузвол 7 9 8
3 Румунија Илије Настасе 0 3
1 Аустралија Кен Роузвол 6 6

Горња половина[уреди]

Прва група[уреди]

Прво коло Друго коло Треће коло Четвртфинале
2 Сједињене Америчке Државе К. Ричи 6 6
Чехословачка М. Холечек 2 2 2 Сједињене Америчке Државе К. Ричи 6 3 6
Чиле П. Корнехо 8 6 Чиле П. Корнехо 0 6 3
Француска Ж-Л. Рује 6 3 2 Сједињене Америчке Државе К. Ричи 6 6
15 Еквадор П. Гузман 2 3 Социјалистичка Федеративна Република Југославија Н. Шпеар 3 4
Сједињене Америчке Државе Д. Стоктон 6 6 Сједињене Америчке Државе Д. Стоктон 2 1
Социјалистичка Федеративна Република Југославија Н. Шпеар 6 6 Социјалистичка Федеративна Република Југославија Н. Шпеар 6 6
Јамајка Р. Расел 2 4 2 Сједињене Америчке Државе К. Ричи 6 12
5 Социјалистичка Федеративна Република Југославија Ж. Франуловић 1 6 6 9 Јужноафричка Република Б. Хјуит 4 10
Боливија Р. Бенавидес 6 1 4 5 Социјалистичка Федеративна Република Југославија Ж. Франуловић 1 6 4
Аустралија А. Стоун 5 2 Сједињене Америчке Државе Х. Тарнер 6 3 6
Сједињене Америчке Државе Х. Тарнер 7 3 Сједињене Америчке Државе Х. Тарнер 1 0
9 Јужноафричка Република Б. Хјуит 6 6 9 Јужноафричка Република Б. Хјуит 6 6
Аустралија Р. Келди 1 1 9 Јужноафричка Република Б. Хјуит 6 6
Сједињене Америчке Државе Р. Барт 8 6 Сједињене Америчке Државе Р. Барт 1 0
Немачка Ш. Коуделка 6 2

Друга група[уреди]

Прво коло Друго коло Треће коло Четвртфинале
4 Чехословачка Ј. Кодеш 6 6
Француска Ж-Б. Шанфро 4 2 4 Чехословачка Ј. Кодеш 7 6
Јужноафричка Република Ф. Макмилан 6 6 Јужноафричка Република Ф. Макмилан 5 3
Индија А. Виџоно 3 3 4 Чехословачка Ј. Кодеш 6 4 7
11 Француска Ж. Говен 6 6 11 Француска Ж. Говен 3 6 5
Аустралија Џ. Купер 1 1 11 Француска Ж. Говен 7 2 6
Сједињене Америчке Државе З. Гвери 1 6 6 Сједињене Америчке Државе З. Гвери 5 6 1
Аргентина Г. Вилас 6 3 1 4 Чехословачка Ј. Кодеш 6 0 6
7 Сједињене Америчке Државе С. Смит 6 6 7 Сједињене Америчке Државе С. Смит 3 6 2
Сједињене Америчке Државе В. Хигинс 0 0 7 Сједињене Америчке Државе С. Смит 6 6
Сједињене Америчке Државе Е. ван Дилен 3 7 Нови Зеланд О. Парун 2 2
Нови Зеланд О. Парун 6 9 7 Сједињене Америчке Државе С. Смит 5 6 6
16 Аустралија Б. Кармајкл 8 6 16 Аустралија Б. Кармајкл 7 3 2
Сједињене Америчке Државе С. Крулевиц 6 3 16 Аустралија Б. Кармајкл 6 6
Сједињене Америчке Државе Т. Едлефсен 6 6 Сједињене Америчке Државе Т. Едлефсен 4 1
Сједињене Америчке Државе Т. Леонард 0 1

Доња половина[уреди]

Трећа група[уреди]

Прво коло Друго коло Треће коло Четвртфинале
Сједињене Америчке Државе Д. О'Брајант 3 2
Нови Зеланд Б. Ферли 6 6 Нови Зеланд Б. Ферли 6 6
Сједињене Америчке Државе М. Крајс 6 4 6 Сједињене Америчке Државе М. Крајс 3 3
10 Аустралија Д. Крили 4 6 2 Нови Зеланд Б. Ферли 6 6 3
Аргентина Е. Л. Алварез 6 6 6 Румунија Ј. Циријак 8 1 6
Сједињене Америчке Државе Т. Горман 1 4 Аргентина Е. Л. Алварез 2 1
Аустралија Џ. Гарднер 4 3 6 Румунија Ј. Циријак 6 6
6 Румунија Ј. Циријак 6 6 6 Румунија Ј. Циријак 7 4 2
Сједињене Америчке Државе П. Геркен 6 6 3 Румунија И. Настасе 5 6 6
Сједињене Америчке Државе М. Естеп 1 1 Сједињене Америчке Државе П. Геркен 9 6 2
Сједињене Америчке Државе Џ. Боровјак 6 6 Сједињене Америчке Државе Џ. Боровјак 7 8 6
12 Канада М. Белкин 1 1 Сједињене Америчке Државе Џ. Боровјак 0 1
Аустралија Т. Адисон 7 7 3 3 Румунија И. Настасе 6 6
Сједињене Америчке Државе Џ. Озборн 5 9 6 Сједињене Америчке Државе Џ. Озборн 2 4
Сједињене Америчке Државе Ф. Робинс 6 4 2 3 Румунија И. Настасе 6 6
3 Румунија И. Настасе 4 6 6

Четврта група[уреди]

Прво коло Друго коло Треће коло Четвртфинале
Сједињене Америчке Државе Г. Роуз 4 4
Аустралија Р. Рафелз 6 6 Аустралија Р. Рафелз 8 6
Француска Б. Пол 6 2 13 Мексико Х. Лојо-Мајо 6 1
13 Мексико Х. Лојо-Мајо 8 6 Аустралија Р. Рафелз 6 2 7
Сједињене Америчке Државе Б. Макај 2 7 6 8 Сједињене Америчке Државе К. Гребнер 4 6 9
Еквадор М. Оливера 6 5 4 Сједињене Америчке Државе Б. Макај 3 4
Сједињене Америчке Државе Р. Макинли 5 4 8 Сједињене Америчке Државе К. Гребнер 6 6
Сједињене Америчке Државе К. Гребнер 7 6 8 Сједињене Америчке Државе К. Гребнер 3 1
Сједињене Америчке Државе Ф. Макнер 5 4 1 Аустралија К. Роузвол 6 6
Сједињене Америчке Државе Ф. Фролинг 7 6 Сједињене Америчке Државе Ф. Фролинг 6 4 8
Сједињене Америчке Државе Р. Танер 6 4 14 Чиле Х. Фиљол 0 6 10
14 Чиле Х. Фиљол 8 6 14 Чиле Х. Фиљол 2 0
Сједињене Америчке Државе Ч. Овенс 4 3 1 Аустралија К. Роузвол 6 6
Сједињене Америчке Државе Џ. Макманус 6 6 Сједињене Америчке Државе Џ. Макманус 4 6
Индија С. Сугијарто 2 3 1 Аустралија К. Роузвол 6 8
1 Аустралија К. Роузвол 6 6

Спољашње везе[уреди]