Пређи на садржај

Трст виа Скопје

С Википедије, слободне енциклопедије
Трст виа Скопје
Жанрдрама
криминалистички
ФорматТелевизијска серија
СценариоБогдан Поп Ђорчев
РежијаБогдан Поп Ђорчев
УлогеСебастијан Шабан
Снежана Стамеска
Ванчо Петрушевски
Перо Георгиевски
Мето Јовановски
Владимир Ендровски
Илија Џувалековски
Џемаил Максут
КомпозиторКокан Димушевски
Земља Југославија
Језикмакедонски
Број сезона2
Број епизода13
Време трајања55 минута
Продукција
МонтажерЉупчо Гавревски
СценографВладо Павлески
СниматељДиме Пејовски
ПродукцијаТВ Скопље
Емитовање
Премијерно
приказивање
11.октобра 1987. — 18. марта 1990.
Профил на IMDb-ју

„Трст виа Скопје” је југословенска телевизијска серија снимана 1987. и 1990. године у продукцији ТВ Скопље.

Епизоде[уреди | уреди извор]

Сезона Епизода Назив Датум
1 1 / 11.октобра 1987.
1 2 / 18.октобра 1987.
1 3 / 25.октобра 1987.
1 4 / 1.новембра 1987.
1 5 / 8.новембра 1987.
1 6 / 15.новембра 1987.
2 1 / 4. фебруара 1990.
2 2 / 11. фебруара 1990.
2 3 / 18. фебруара 1990.
2 4 / 25. фебруара 1990.
2 5 / 4. марта 1990.
2 6 / 11. марта 1990.
2 7 / 18. марта 1990.

Улоге[уреди | уреди извор]

Глумац Улога
Себастијан Шабан (12 еп. 1987-1990)
Снежана Стамеска Сина (11 еп. 1987-1990)
Ванчо Петрушевски Цаци (10 еп. 1987-1990)
Перо Георгиевски Арио (9 еп. 1987-1990)
Мето Јовановски Штуц (7 еп. 1990)
Владимир Ендровски Дино (7 еп. 1990)
Илија Џувалековски Арабаба (6 еп. 1987)
Славица Зафировска Социјална работничка (6 еп. 1990)
Александар Чамински Чомбе (6 еп. 1987)
Ђорђи Јолевски Ђани (6 еп. 1987)
Соња Јачевеска Шемсија (6 еп. 1987)
Зухра Хусеин (6 еп. 1987)
Елвис Саинов (6 еп. 1987)
Роберт Јагли (6 еп. 1990)
Ђорђи Колозов Ристо Кабџес (5 еп. 1987-1990)
Ненад Стојановски Кирил (5 еп. 1990)
Јорданчо Чевревски Бранко (5 еп. 1987)
Фирдаус Неби Шабан Омеровски (5 еп. 1987)
Самоил Стојановски (5 еп. 1987-1990)

Остале улоге ▼

Глумац Улога
Димитар Костов Началникот (5 еп. 1987)
Расим Мустафа (5 еп. 1987)
Владимир Вељановски (5 еп. 1987)
Рефет Абази (5 еп. 1990)
Љупчо Бреслиски (5 еп. 1990)
Кирил Поп Христов (5 еп. 1990)
Џемаил Максут Зеко (4 еп. 1987-1990)
Шенка Колозова Мајката на Дино (4 еп. 1990)
Бајруш Мјаку Гани (4 еп. 1987-1990)
Гоце Тодоровски Лаки Селимовски (4 еп. 1987)
Руис Кадирова Џемиле (4 еп. 1987)
Симон Киселички (4 еп. 1987)
Душан Костовски Таткото на Шабан и Џемиле (4 еп. 1987)
Христос Поповски (4 еп. 1987)
Гоце Влахов (4 еп. 1987)
Викторија Анђусева (4 еп. 1990)
Благоја Чоревски Маргус (4 еп. 1990)
Дубравка Киселичка (4 еп. 1990)
Неђо Осман (4 еп. 1990)
Киро Ћортошев Дедото на Арио (3 еп. 1987)
Зимер Незири (3 еп. 1987)
Душко Живковски (3 еп. 1987)
Мите Грозданов Адам (3 еп. 1990)
Ацо Јовановски (3 еп. 1990)
Катерина Крстева Варена (3 еп. 1990)
Лазе Манасковски Рефет (3 еп. 1990)
Димче Мешковски Инспекторот (3 еп. 1990)
Армен Осман (3 еп. 1990)
Бедија Беговска (2 еп. 1987)
Ђокица Лукаревски (2 еп. 1987)
Владимир Дади Ангеловски Попот (2 еп. 1990)
Петре Арсовски Геро (2 еп. 1990)
Дрита Алиу (2 еп. 1990)
Лазар Бараков Шоферот (2 еп. 1990)
Зија Бериша (2 еп. 1990)
Салаетин Билал Самба (2 еп. 1990)
Бећир Нуредини (2 еп. 1990)
Венцислав Ристов (2 еп. 1990)
Емин Унџел Стражар во домот (2 еп. 1990)
Андреј Бељан (1 еп. 1987)
Ацо Ђорчев Лажниот гинеколог (1 еп. 1987)
Мирче Доневски (1 еп. 1987)
Александар Џуровски (1 еп. 1987)
Бранко Гиорчев (1 еп. 1987)
Катина Иванова (1 еп. 1987)
Сефо Мустафић (1 еп. 1987)
Сефедин Нуредини (1 еп. 1987)
Јорго Папагеоргиу (1 еп. 1987)
Живко Пешевски (1 еп. 1987)
Миодраг Саурек (1 еп. 1987)
Бертини Сербезовски (1 еп. 1987)
Томе Витанов (1 еп. 1987)
Кирил Андоновски (1 еп. 1990)
Емина Кадриу (1 еп. 1990)
Благоја Спиркоски Џумерко Милиционерот (1 еп. 1990)
Милица Стојанова (1 еп. 1990)
Анастас Тановски (1 еп. 1990)
Љупчо Василевски (1 еп. 1990)
Јос Залокар (1 еп. 1990)

Комплетна ТВ екипа ▼

Спољашње везе[уреди | уреди извор]